אודות

ספיידר פתרונות נטוורקינג הוקמה בשנת 2014 מתוך זיהוי צרכי ודרישות השוק לחברות מקצועיות, המתמחות באפיון, תכנון, הקמת ותחזוקת מערכי IT מורכבי  ו -Data centers . את החברה שמקום מושבה בבית 'ספיידר פתרונות' ברחוב המלאכה 10 בפארק ההיי טק 'אפק' שבראש העין, מוביל אלון סטמבולצ'יק (CEO) שהצטרף לחברת האם ב-2011.

ספיידר פתרונות נטוורקינג חברה צעירה, חדשנית ומעודכנת בכל החידושים הטכנולוגיים מחד ומאידך פועלת בסינרגיה מלאה עם חברת האם ספיידר פתרונות הוותיקה והמוכרת מעל 16 שנים בעולם אבטחת המידע..

ספיידר פתרונות נטוורקינג נשענת על החוזקה העסקית, הטכנולוגית, הלוגיסטית והארגונית של חברת האם, המהווה חלק מקבוצת א.מ.ת מחשוב, אחת מספקיות ה-IT  הגדולות בישראל.

תחומי התמחות

ספיידר פתרונות נטוורקינג מומחית בהקמת תשתיות תקשורת וחדרי מחשב ,קמפוס LAN ו מערך WiFi   תוך התאמה למבנה העסקי ולתהליכי העבודה בארגון ועל כן תהליך המכירה יחל באפיון מדוקדק, המתאים את הפתרון המתוכנן לצרכי ודרישות הלקוח, לתהליכים העסקיים שלו ולסביבה הטכנולוגית, ה'אקו סיסטם' בה הוא פועל.

  • חקר ביצועי רשתות תקשורת Network Performance analysis

איתור ומיפוי נקודות הכשל הפוטנציאליות ו'צווארי הבקבוק' במערך המחשוב הארגוני, הינם קריטיים וחשובים לזיהוי מוקדם בטרם תהייה פגיעה בתפקודו השוטף של כל ארגון. 'סקר אתר' Site survey המוגש ללקוח על ידי מומחי ספיידר פתרונות נטוורקינג יספק למנהלי הרשת תמונת מצב בהירה ועדכנית של מערך התקשורת בארגון וידגיש את התחומים הדורשים טיפול, תיקון, הרחבות או שינויים.

  • רשתות אלחוטיות     WiFi Networks

רשתות WiFi  מבטיחות גמישות תפעולית גבוהה ומאפשרות לעובדים, מנהלים, אורחים ומורשים אחרים לעשות שימוש במחשבים נישאים, טלפונים חכמים ומחשבי לוח (טאבלטים) בכל מקום ברחבי הקמפוס הארגוני ובכך למעשה "להתנתק" מעמדת העבודה המסורתית בארגון. ספיידר פתרונות נטוורקינג מציעה מגוון פתרונות לרשתות אלחוטיות הכוללים ראייה רחבה של צרכיו העסקיים והארגוניים של הלקוח וביצוע אפיון, תכנון, התקנה והתאמות ספציפיות של רשתות Wi-Fi , תוך מתן דגש על היבטי אבטחת המידע של הארגון

  • האצת תעבורת IP

שני האתגרים המרכזיים ביותר בניהול רשתות WAN בעולם ה- IP,הם Latency ורוחב פס (Bandwidth). רוחב פס להעברת נתונים שאינו מותאם לנפחי הפעילות עלול להאט יישומים ולגרום לחוויית משתמש שלילית אצל לקוחות ועובדי הארגון.Latency  עלול לפגוע ואף להשבית שירותים רגישים כגון VOIP יישומי וידאו, בנקאות ועוד.  ספיידר פתרונות נטוורקינג מציעה מגוון כלים ושיטות באמצעותם ניתן לייעל משמעותית תעבורה מבוססת IP על ידי סט כלים ופתרונות מוכחים, ביניהם מערכות WAN Optimization.

  • תשתיות ניתוב ומיתוג, תקשורת מחשבים, פתרונות LAN  ו – WAN

ספיידר פתרונות נטוורקינג מציעה נתבים (Routers) ומתגים (Switches) הנותנים פתרון קישוריות מלא, מוגן ומאובטח העונה על כל צרכי המשתמשים תוך התאמה למבנה העסקי ולתהליכי העבודה בארגון. החברה מציעה ללקוחותיה את מוצרי היצרניות המובילות בעולם HP   Cisco, Juniper , Arista , DELL, וכן שירות התקנה והטמעת הנתבים והמתגים על ידי עובדים מיומנים, אשר עברו בהצלחה את כל ההדרכות וההסמכות הנדרשות על ידי היצרניות.

  • מערכות ניהול, שליטה ובקרה לרשתות ולחדרי מחשב NOC/SOC

ספיידר פתרונות נטוורקינג מציעה מערכות ניהול וניטור מתוחכמות, בעלות יכולת חיבור התממשקות לכל הרכיבים ברשת ה IT-  ומאפשרות לנטר ולבצע בקרה למערכות ה-IT בארגון בזמן אמת.

מערכות אלו מסייעות, הן בזיהוי מוקדם של תקלות מתהוות ומאפשרות ביצוע ניתוח מהיר ואבחון של מקור וגורמי תקלה  (Root Cause Analysis) בעת משבר.

שירות מקצועי 7/24

מוקד שירות:

  • בשיתוף עם 'ספיידר פתרונות' מוקד השירות ההנדסי של ספיידר פתרונות נטוורקינג נותן מענה 24 שעות ביממה, כל ימות השנה ועומד לרשות לקוחותינו בהתאם להסכמי שירות (SLA). המוקד מאויש על ידי צוות מהנדסי תקשורת של החברה ובעת הצורך ולפי תנאי ההסכם יגיע אל חצר הלקוח מהנדס מיומן, המכיר את מערך ה -IT של הלקוח לטיפול בתקלות חירום, משביתות שירות, לרבות עבודות תחזוקה שוטפות.

למידע נוסף לחצו כאן