אימות מוגבר

Strong Authentication Solutions

שם משתמש וסיסמא כבר מזמן לא מספיקים

האתגר

הקלות הבלתי נסבלת בה שמות משתמש וסיסמאות נגנבים, משוכפלים ונסחרים באינטרנט מדירה שינה ממנהלי אבטחת מידע רבים בארץ ובעולם וכך גם הנטייה הטבעית של משתמשים לחזור על סיסמאות בין מערכות שונות או לבחור פשוטות, טריוויאליות וקלות לניחוש.

ארגונים המאפשרים גישה רק באמצעות שם משתמש וסיסמא לרשת הארגונית, בה נמצא כל המידע הקריטי של הארגון (הצעות מחיר, פטנטים וקנין רוחני, מסעות פרסום ושיווק, תכניות ייצור, משכורות, מידע לקוחות ובעצם מה לא…) גוזרים על עצמם סיכון כלכלי ותדמיתי עצום: חדירה עוינת על ידי התחזות ושימוש שלא כחוק בנתוני כניסה ללב ליבו של בסיס הנתונים הארגוני – היא רק עניין של זמן.

 

בלוג אבטחת מידע מוביל:

ארגוני הפשיעה הגדולים בארה"ב עשו 'הסבה מקצועית': מפעילים בוטנטים לגניבות שמות משתמש וסיסמאות ומוכרים אותם לכל המרבה במחיר.

 

הפתרון

זיהוי כפול – Two  Factor Authentication

הזדהות חד-חד-ערכית של משתמש לפני היכנסו למערכת המחשוב של הארגון הינה תנאי בסיסי     ובל-יעבור באבטחת מידע והיא מתבצעת בשיטת “What you know and What you have” המשלבת את מה שיודע המשתמש (שם משתמש וסיסמא) ואת מה שהוא אוחז בו: מנגנון מספרים מתחלף,  מבוסס תוכנה או חומרה, אותו עליו להקיש כהזדהות נוספת על שם המשתמש והסיסמא   (time token)  הנמצאים בידו.

תכונות עיקריות

  • מבטיח הזדהות מאומתת בכניסה לרשת הארגונית או למידע האגור במחשב הנייד, הנייח או בסמארטפון
  • ניתן לחסוך את הצורך באמצעי פיזי
  • אופציה לסיסמא חד פעמית באמצעות SMS
  • התקנה והטמעה מבוססי ענן ללא צורך בחומרה ייעודית או התקנות תוכנה
  • התממשקות למערך אבטחה קיים באמצעות RADIUS

 Best of Breed לבחור את המוצר הטוב ביותר:

לאחר שבחנה את הטכנולוגיות הקיימות בשוק ואת יצרניות התוכנה המובילות בעולם, 'ספיידר פתרונות' בחרה כשותפותיה העסקיות למוצרי אימות והזדהות, Strong Authentication Solutions  את  החברות:  Symantec  ,Secure Envoy  ,RSA , Vasco  Safenet

safenet vasco newRSAsecurenvoy  Bluecoatlogo

תפיסת השירות של 'ספיידר פתרונות':

לכל ארגון תהליכים עסקיים המאפיינים רק אותו וסביבה עסקית וניהולית ממנה צפים ועולים צרכי אבטחת המידע והתשתית הייחודיים רק לו. התאמה מדויקת של פתרון אבטחת מידע לארגון מחייבת סקירה מקדימה של סביבת ה- IT, הבנת התהליכים העסקיים הכרוכים בפתרון המוצע, הגדרת הסכנות והאיומים על מערך המחשוב ומיפוי המידע הרגיש של הלקוח, עליו חייבים להגן ובמהירות.

על כן, טרם הגשת הצעת מחיר, או הטמעת פתרון אבטחת מידע, מהנדס מטעם 'ספיידר פתרונות' יבצע סקר אתר (Site survey) על מנת להציע לארגון את פתרון אבטחת המידע האופטימלי עבורו.

מוקד שירות

לרשות לקוחות החברה עומד מוקד טלפוני מקצועי המאויש על ידי מהנדסי תמיכה המומחים בפתרונות אבטחת מידע ותקשורת. השירות פעיל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ובאמצעותו ניתן לקבל מענה מהיר, מקצועי ומיומן כולל הגעה לאתר הלקוח, בהתאם להסכם השירות.