הגנה היקפית

לעבוד בבטחה מול סיכוני האינטרנט ותשתיות הענן

Perimeter Firewalls

האתגר

הסיכונים הנשקפים לארגונים מעבודה בסביבה הפתוחה לאינטרנט רבים וידועים: גניבת מידע, סחיטת כופר לפתיחת קבצים מוצפנים, גניבת זהויות (פישינג), מתקפות DDOS, תוכנות זדוניות ועוד צרות רבות היכולות לסכן את קיומן העסקי של חברות.

חיבור לאינטרנט או לתשתיות בענן הכרחי לקיום תהליכים עסקיים כמעט בכל ארגון, קטן כגדול, אולם בלי חציצה 'חכמה' בין רשת המחשוב הפנימית, בה מאוכסן כל הידע והמידע הארגוניים, ובין הסכנות האורבות בכל פינה ברחבי רשת האינטרנט,  מתקפה קטלנית על מחשבי הארגון – היא רק ענין של זמן.

המשימה כפולה ותובענית: להגן על המידע הארגוני מפני תקיפות זדוניות המגיעות מרחבי הרשת ובה בעת לאפשר לתהליכי העבודה הממוחשבים והמקוונים בארגון לזרום ביעילות ובמהירות.

europolהיורופול, פרסם באחד מדוחותיו האחרונים כי בשיתוף פעולה בין משטרת הולנד, ממשלת וייטנאם וה FBI האמריקני נתפסו ונעצרו שני אזרחי ארה"ב ממוצא וייטנאמי אשר ביצעו את מה שה FBI כינה "אחת מפריצות המחשבים הגדולות שידעה ארה"ב" והתרחשה בשנים 2010-2013 ובמהלכה נגנבו עשרות מיליוני כתובות וזהויות דואר אלקטרוני משרתי דואר בחברות וארגונים אמריקניים.

פתרון

הגנת מערך המחשוב הארגוני, על כל המידע הרגיש והסודי של החברה ושל לקוחותיה באמצעות Perimeter Firewall  תבטיח עבודה בטוחה ברשת הארגונית אל מול הסיכונים והסכנות החבויים  באינטרנט

אבטחה היקפית Perimeter Firewall מספקת יכולות סינון והגנה ברמה 3 ו 4 במודל ,OSI  שליטה ובקרה על מידע הנכנס לארגון מהאינטרנט ושל המידע היוצא החוצה לרשת, תוך אכיפת מדיניות ארגונית אותה קובעים מנהלי אבטחת המידע ובהתאם לתהליכים העסקיים של הארגון וכן תספק התראה בעת זיהוי חריגות שאינן תואמות את מדיניות האבטחה של החברה.

למערכות האבטחה ההיקפית נוספו רכיבים המאפשרים בדיקה והגנה עד רמה 7 – רמת האפליקציה.

תכונות עיקריות

  • שליטה ובקרה על התעבורה הארגונית, יוצאת ונכנסת
  • יכולות NAT והצפנה
  • ניהול ומעקב לטובת התראה וזיהוי חריגות שאינן תואמות למדיניות האבטחה הארגונית
  • סינון תוכן
  • IPS
  • Geo Location

Best of breed לבחור את המוצר הטוב ביותר

לאחר שבחנה את הטכנולוגיות הקיימות בשוק ואת יצרניות התוכנה המובילות בעולם, 'ספיידר פתרונות' בחרה את מוצריה של חברת Check Point כפתרון למוצר הגנה היקפית.

checkpoint

תפיסת השירות של 'ספיידר פתרונות':

מקצועיות, יעילות ואדיבות עובדי ומנהלי 'ספיידר פתרונות' עומד בראש סדר עדיפויותיה של החברה, על כן אנו משקיעים משאבים ומאמצים רבים בהדרכות, הכשרות והסמכות מהנדסי השירות שלנו, על מנת שיהיו בקיאים בכל רזי טכנולוגיות אבטחת המידע ומעודכנים בכל איומי הסייבר.

מוקד שירות

לרשות לקוחות החברה עומד מוקד טלפוני מקצועי המאויש על ידי מהנדסי תמיכה המומחים בפתרונות אבטחת מידע ותקשורת. השירות פעיל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ובאמצעותו ניתן לקבל מענה מהיר, מקצועי ומיומן כולל הגעה לאתר הלקוח, בהתאם להסכם השירות – .SLA