גישה מאובטחת

Two-factor authentication

בעידן בו עובדים ומנהלים מתחברים לרשת הארגונית מכל מקום בו הם נמצאים, מהבית או מבית הקפה, מהמשרד או משדה תעופה בחו"ל, זיהוי חד-חד ערכי של המשתמש הופך להיות קריטי, טרם מתן הרשאת גישה למערך המחשוב הארגוני, לשרת הדואר האלקטרוני או לבסיסי הנתונים.

גם מגמת ה-Bring Your Own Device) BYOD) והשימוש הדואלי (עבודה/פרטי) במכשירים ניידים, מחזק את הצורך באמצעי הזדהות חזק, טרם מתן אישור גישה למידע הנמצא ברשתות ארגוניות.

על מנת לוודא את זהותו האמיתית של המבקש להתחבר לרשת הארגונית ולמנוע התחזות וקבלת אישור גישה בלתי חוקית לרשת, על המשתמש לספק אימות כפול: את מה שיש בידו ואת מה שהוא יודע (What you have & What you know) המוכר בשם Two-Factor Authentication.

בניגוד לשנים עברו בהם עובדים הוכרחו להצטייד ברכיב חומרה ("מחזיק מפתחות") המייצר קוד אותו יש להקליד בנוסף לשם משתמש וסיסמא, כיום הפתרון ניתן כשירות והקוד (ה'סיסמא' החד פעמית – (One Time Password) נשלח באמצעות SMS לטלפון הנייד.

 

ההזדהות הכפולה באמצעות  SMS אותו מציעה 'ספיידר פתרונות' באמצעות חברת Secure Envoy   האמריקנית, הופכת את הגישה מרחוק לרשת הארגונית, בטוחה, מהירה ובעלת עלות נמוכה, החוסכת מהארגון את הצורך בחומרה או התקנות כלשהן המבטיחה החזר השקעה מהיר (ROI).

שירות ה" ההזדהות הכפולה" מגובה, מהיר ומאובטח ומלווה בשירות ותמיכה, בהתאם להסכם ה- SLA.