מניעת חדירות עוינות

Intrusion Prevention Systems

מניעת חדירות עוינות למערך המחשוב הארגוני

האתגר

מתקפות הסייבר משתכללות מידי יום כאשר האקרים מיומנים המצוידים במיטב כלי הפריצה האינטרנטיים מנצלים כל חולשה ברשתות מחשוב ארגוניות, על מנת לחדור לתוכן, להשתלט על מערכות הפעלה ויישומים, לגנוב מידע, לשבשו או למחוק ולהעלים קבצים ובסיסי נתונים.

מי בין התוקפים הפוטנציאליים של מחשבי הארגון? מתחרים המעוניינים במידע פנים, סוחרי מידע גנוב הנמכר ב'שוק השחור' של האינטרנט, האקרים מאותגרי טכנולוגיה, עובדים, לקוחות או ספקים ממורמרים, תוקפים על רקע מדיני, פוליטי, אידאולוגי ועוד רבים ורעים…

 

חדשות סייבר:

mandarin"…מערכת הבילינג המרכזית של רשת מלונות היוקרה, Mandarin Oriental Hotel Group לה 24 בתי מלון ברחבי העולם, נפרצה. היסטוריית השימוש בכרטיסי האשראי של לקוחותיה נגנבה והיא מוצעת למכירה בשוק השחור באמצעות ה'רשת האפלה', ה Dark Net…"

 

הפתרון

שכבת ההגנה אותה מספקת מערכת ה-IPS   משלימה את עבודת ה  – Firewall ורכיבי אבטחת המידע האחרים, לכדי פתרון אחוד המשאיר מחוץ לדלת הכניסה של הארגון את האיומים על כל המידע הקריטי של החברה.

מערכת למניעת חדירות עוינות, IPS (Intrusion Prevention  Systems) היא למעשה המענה הטכנולוגי המרכזי, אשר באמצעות התקנתו הנכונה ותחזוקתו השוטפת, ניתן לזהות ולנטרל בזמן אמת ניסיונות כניסה בלתי מורשים של גורמים עוינים לרשת הארגונית

תכונות עיקריות

  • זיהוי ונטרול מתקפות DOS  : Denial Of  Service ו- DDOS המסוגלות לשתק את אתרי האינטרנט של החברה או יישומים מרכזיים שלה
  • עצירת מתקפות "יום אפס" (Zero day attacks)
  • זיהוי חריגות בתעבורה אל ומתוך רשת ה-IT הארגונית
  • מנגנון זיהוי חתימות מדויק מבוסס חולשות
  • יכולת זיהוי תוכנות זדוניות חסרות חתימה מוכרת
  • תמיכה ברוחב פס גבוה, שרידות חומרה מלאה

Best of breed לבחור את המוצר הטוב ביותר:

לאחר שבחנה את הטכנולוגיות הקיימות בשוק ואת יצרניות התוכנה המובילות בעולם, 'ספיידר פתרונות' בחרה כשותפותיה העסקיות למוצרי מערכות IPS את חברת Check Point.

checkpoint

תפיסת השירות של 'ספיידר פתרונות':

לכל ארגון תהליכים עסקיים המאפיינים רק אותו וסביבה עסקית וניהולית ממנה צפים ועולים צרכי אבטחת המידע והתשתית הייחודיים רק לו. התאמה מדויקת של פתרון אבטחת מידע לארגון מחייבת סקירה מקדימה של סביבת ה- IT, הבנת התהליכים העסקיים הכרוכים בפתרון המוצע, הגדרת הסכנות והאיומים על מערך המחשוב ומיפוי המידע הרגיש של הלקוח, עליו חייבים להגן ובמהירות.

על כן, טרם הגשת הצעת מחיר, או הטמעת פתרון אבטחת מידע, מהנדס מטעם 'ספיידר פתרונות' יבצע סקר אתר (Site survey) על מנת להציע לארגון את פתרון אבטחת המידע האופטימלי עבורו.

מוקד שירות

לרשות לקוחות החברה עומד מוקד טלפוני מקצועי המאויש על ידי מהנדסי תמיכה המומחים בפתרונות אבטחת מידע ותקשורת. השירות פעיל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ובאמצעותו ניתן לקבל מענה מהיר, מקצועי ומיומן כולל הגעה לאתר הלקוח, בהתאם להסכם השירות.