תחומי פעילות

פתרונות אבטחת מידע והגנות סייבר במציאות הישראלית

המידע הארגוני הוא אחד הנכסים החשובים ביותר של חברה ויכול לכלול את פרטי הלקוחות, הסכמים עם ספקים, פטנטים וקנין רוחני, תכניות ייצור, שיווק ופרסום, מידע פיננסי, משכורות עובדים, רשומות רפואיות, משפטיות ועוד פרטי מידע רבים המהווים ביחד את ליבו הפועם של הארגון.

"מה כבר יכול לקרות…?"

  • גנבת מידע ושימוש לרעה בו על ידי מתחרים או מכירתו בשוק השחור של האינטרנט
  • שיבוש ומחיקת מידע שנועד לחבל בתהליכים העסקיים של הארגון או כדי להכפיש את שמו
  • גרימת תקלות או הרס בתהליכי ייצור באמצעות חבלה מרחוק בתהליכי בקרה תעשייתיים

"את מי אנחנו מעניינים בכלל…?"

  • האקרים מאותגרי טכנולוגיה או פליליים
  • ארגוני ביון ומודיעין שהתעשייה במדינת ישראל היא יעד ראשון במעלה עבורם
  • ארגוני טרור (המגובים טכנולוגית על ידי מדינות ומעצמות)
  • סוחרי מידע גנוב, מתחרים
  • לקוחות, ספקים ולא פחות חשוב: בעלי גישה פנים-ארגונית
ניהול וביצוע פרוייקטי אבטחת מידע

ניהול וביצוע פרוייקטי אבטחת מידע

פתח סגור

ניתוח צרכי אבטחת המידע הארגוניים של הלקוח, בהתאם לסביבה העסקית והטכנולוגית בה הוא פועל. תכנון פרוייקטי תשתיות אבט"מ למערכי תקשורת ו- IT מורכבים, חדשים או התאמה לקיימים. 'ספיידר פתרונות' מבצעת ניהול פרויקטאלי, הכולל תכנון, הקמת ותחזוקת מערכי אבטחת מידע, מקצה לקצה, בהתאם למתודולוגיות מתקדמות, תוך שימוש בחומרות ותוכנות של טובי היצרנים בעולם.

התאמת והטמעת הפתרון הטכנולוגי, מתבצעת לכל אורך הדרך, בשיתוף הלקוח, על מנת להבטיח את שביעות רצונו וכדי לוודא שמערך ה- IT מוגן מפני מתקפות סייבר והמידע הארגוני שמור כהלכה.

קרא עוד
שירות ותחזוקה

שירות ותחזוקה

פתח סגור

מן הניסיון הרב שצברנו למדנו, כי תחזוקה מונעת, פרו אקטיבית, למערכות אבטחת מידע הנעשית ביוזמתנו, מקטינה באופן ניכר ומשמעותי את השפעת מתקפות הסייבר או או אירועי אבטחת המידע אצל לקוחותינו. על כן אנו מקפידים לפקוד את מערכי ה- IT להם אנו נותנים שירות, לבצע סקרים תקופתיים ולוודא תפעול תקין של מערך אבטחת המידע הארגוני.

מוקד שירות, הפעיל עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, עומד לרשות לקוחותינו ומעניק שירות, כולל במתקני הלקוח, על פי SLA ובהתאם לתכולות סעיפי חוזה השירות והתחזוקה, הנערך על פי צרכיו הייחודיים והסביבה העסקית בה הוא פועל.

קרא עוד
הערכת פגיעויות

הערכת פגיעויות

פתח סגור

שרות לביצוע הערכת פגיעויות ואיתור חולשות (Vulnerabilities Assessments), המציע ביצוע מבדקי חדירה המדמים תקיפה של מערך המחשוב הארגוני, בתדירות המוסכמת עם כל לקוח, לאחר לימוד הצרכים האבטחתיים והסביבה העסקית בה הוא פועל ומיפוי הסיכונים בהתאם.

השירות אינו מותנה בהכנסת חומרות או תוכנות לשירות במערך ה- IT ומבוצע על ידי מומחי אבטחת מידע במתקני הלקוח ומרחוק, על מנת לדמות ולהמחיש את החולשות והפגיעויות של מערך המידע הארגוני.

קרא עוד
צוות תגובה מהירה

צוות תגובה מהירה

פתח סגור

מתקפת סייבר קטלנית על בסיסי הנתונים של הארגון, על שרת הדואר שלו או הספרייה בה שמורים כל פרטי הלקוחות של החברה, המבוצעת על ידי קבוצת האקרים מעבר לים, לא מתאמת את בואה עם הנהלת החברה או ממתינה להזמנה…
ברגעים בהם קיים סיכון ממשי ומיידי כי הארגון נמצא תחת מתקפת סייבר – צוות התגובה של 'ספיידר פתרונות' המורכב ממומחי סייבר ומערכות מידע מיומנים וותיקים שנבחרו בקפידה ל"סיירת" התגובה המהירה, נותן מענה מיידי ומקצועי למתקפות סייבר פעילות, נכנס לפעולה ונמצא שם איתך, עד עצירת ההתקפה.

ארגוני ה– CERT העולמיים, מחייבים ארגונים בעלי מערך IT גדול או כאלו המחזיקים בנתונים בעלי אופי ייעודי (רשומות רפואיות, פיננסיות, פרטים אישיים ועוד)  להחזיק 'צוות תגובה מהירה. 'In House'.  לארגונים אחרים ממליץ ה CERT  להיעזר בשירותים חיצוניים המספקים צוותי תגובה מהירה לאירועי אבטחת מידע או סייבר.

קרא עוד
גישה מאובטחת

גישה מאובטחת

פתח סגור

הזדהות כפולה באמצעות SMS. שירות ותיק, אמין ויעיל המוצע על-ידי 'ספיידר פתרונות' באמצעות חברת Secure Envoy האמריקנית. השירות מגובה, מהיר ומאובטח ומלווה בשירות ותמיכה, בהתאם לרמת השירות המוסכמת. מנגנון ההזדהות הכפולה מפחית באופן ניכר את קריאות השירות ל- Help Desk לשחרור סיסמאות ומאפשר גישה מאובטחת ומנגנון זיהוי חד-חד ערכי של כל משתמש, בכניסה לרשת הארגונית.

קרא עוד