תשתיות אבטחת מידע – שירות ותחזוקה

גם אם תשתית אבטחת המידע של הארגון מודרנית וחזקה, בנויה מהרכיבים הטובים מסוגם ומתופעלת על ידי טובי המהנדסים היא זקוקה לשירות ותחזוקה שוטפים, לעדכון גרסאות, להתאמת מהדורות תוכנה ולבדיקות חדירות, חולשות ופגיעויות, באופן תדיר.

'ספיידר פתרונות' רואה במערך התחזוקה והשירות למערכות אבטחת מידע, אותו היא הקימה לפני 15 שנים, כליבת פעילותה. לאור הסיכונים המשתנים באופן תדיר ואיומי הסייבר המתחדשים כמעט מידי יום, אנחנו מקדישים להכשרות עובדי החברה ולהסמכותיהם על ידי יצרניות התוכנה והחומרה הגדולות והמובילות בשוק, זמן ומשאבים רבים.

כחלק מתפיסת השירות שלנו, לכל לקוח מוצמד מנהל פרויקט מטעם 'ספיידר פתרונות', הנמצא עימו בקשר מתמיד ורציף, מכיר את רשת המחשוב, התקשורת ומערך אבטחת המידע שלו, על תכולותיו ומורכבויותיו הייחודיות ובכך מתקצרים זמני התגובה והטיפול בשעת תקלה או קריאת שירות אחרת.

מוקד שירות, הפעיל עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, עומד לרשות לקוחותינו ומעניק שירות, כולל במתקני הלקוח, על פי SLA  ובהתאם לתכולות סעיפי חוזה השירות והתחזוקה, הנערך על פי צרכיו הייחודיים והסביבה העסקית בה הוא פועל. מהנדסי השירות האמונים על קבלת קריאות מהלקוחות ערים לאיומי הסייבר המעודכנים ובקיאים בנוהלי חירום בטיפול באירועי אבטחת מידע.

מן הניסיון הרב שצברנו למדנו, כי תחזוקה מונעת, פרו אקטיבית, הנעשית ביוזמתנו, מקטינה באופן ניכר ומשמעותי את השפעת התקלות אצל לקוחותינו ומגדילה מאוד את המרווחים בין תקלות משביתות שירות ועל כן אנו מקפידים לפקוד את מערכי אבטחת המידע  להם אנו נותנים שירות, לבצע סקרים תקופתיים, לוודא עדכניות של מהדורות תוכנה וגירסאות של מערכות הגנת מידע ולבדוק באמצעות מבחני חדירות Penetration tests את עמידות מערך הגנת המידע בפני חדירות עוינות.