אבטחת דוא"ל

Email Boundary Security

דואר אלקטרוני – יעיל, מהיר ולא פחות חשוב: בטוח

האתגר:

במציאות העסקית הנוכחית, דואר אלקטרוני הוא אחד הכלים המרכזיים בכל ארגון והוא משרת ומשמש עובדים ומנהלים כמעט בכל תפקיד, דרגה או מקצוע: להעברת הצעות מחיר, תיאום פגישות ודיונים, שליחת מצגות וקבצים, חשבונות וחשבוניות ממוחשבות ולמעשה מחליף בהדרגה את רוב שירותי דואר המכתבים הוותיק.

שרתי הדואר המותקנים בארגונים מטפלים בכמויות עצומות של דואר אלקטרוני ובצרופות (Attachments) , ודואגים להעברה מהירה, יעילה כמעט סימולטנית של כל פריט דואר, ללא קשר לגודלו או נפחו, לכל מקום בעולם.

כמויות הדואר האדירות שלעיתים 'מציפות' עובדים ומנהלים בארגונים, מקלות מאוד את מלאכת ההאקרים, המתמחים בשליחת דואר הנראה תמים לכאורה. פתיחה לא מבוקרת של דוא"ל או של קובץ מצורף, יכולה לגרום להדבקת קוד זדוני במחשבי החברה, בעזרתו יוכל תוקף להגיע לכל מידע ארגוני, לשכפלו, לשבשו או להשמידו, אירועים שיכולים להסתיים באובדן הכנסה ניכר ובפגיעה קשה במוניטין הארגון.

האתגר הטכנולוגי באבטחת הדואר האלקטרוני של החברה נעוץ בצורך הארגוני לספק את השירות באופן מהיר ויעיל מחד ולסנן דברי דואר המזוהים כבעלי פוטנציאל פגיעה או דואר זבל (ספאם) מאידך.

סקר חברות המתמחות בתחום אבטחת מידע (2014):

forcepoint"…עובד בסקטור שירותי, מקבל בממוצע 48 פרטי דואר אלקטרוני ביום ומנהלים כ- 25% יותר. כמחצית מסך דברי הדואר המתקבלים, מגיעים מחוץ לארגון ולרובם (מעל 78%) מוצמדת צרופה (Attachment)…"

פתרון:

מערכות להגנת דואר אלקטרוני המונעות את הסיכונים הכרוכים בכניסת תוכנות זדוניות לשרתי הארגון, מסננות תעבורה המזוהה כדואר זבל (Spam) וחוסמות כניסת דואר הכולל צרופות (Attachments)  החשודות כנגועות.

תכונות עיקריות

  • ניהול ותכנון מדיניות דואר ארגוני
  • חסימת וירוסים הנישאים על פני צרופות (Attachments)
  • סינון דואר זבל
  • מניעת זליגת מידע רגיש (DLP)

Best of breed: לבחור את המוצר הטוב ביותר

בחינת הטכנולוגיות הקיימות בשוק ויצרניות התוכנה המובילות בעולם, הובילה אותנו, 'ספיידר פתרונות' – לבחור כשותפותיה העסקיות למוצרי אבטחת דואר אלקטרוני  את החברות Symantec, Cisco, Forcepoint

forcepointciscosymantec

תפיסת השירות של 'ספיידר פתרונות':

התאמת פתרון אבטחת מידע לארגון, הינה מטלה מורכבת הדורשת מיומנות ונסיון, מקצועיות והוגנות. כמי ששמה את איכות השירות במרכז, 'ספיידר פתרונות' מגישה הצעת מחיר או מטמיעה פתרון אבטחת מידע, רק אחרי שמהנדס מטעמנו מבצע סקר אתר (Site survey) על מנת להציע לארגון את הפתרון הטכנולוגי האופטימלי עבורו.

מוקד שירות

לרשות לקוחות החברה עומד מוקד טלפוני מקצועי המאויש על ידי מהנדסי תמיכה המומחים בפתרונות אבטחת מידע ותקשורת. השירות פעיל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ובאמצעותו ניתן לקבל מענה מהיר, מקצועי ומיומן כולל הגעה לאתר הלקוח, בהתאם להסכם השירות.