מידור תוך ארגוני

LAN Firewall

מידור זו לא מילה גסה..!

האתגר

אין ספק כי חלק ניכר מיעילות העובדים והמנהלים בכל סקטור (חינוך, רפואה, ביטחון, תעשייה, מחקר, פיננסים וכו)'  תלויה בנגישותם למידע לו הם זקוקים לצורך עבודתם. מערכות המידע המשרתות את העובדים בארגון (לניהול הרכש והנהלת חשבונות, משכורות וכוח אדם, תכנון, ייצור, מלאים ולוגיסטיקה, שיווק, פרסום ועוד)חייבות להיות מהירות, יעילות ובטוחות ועל הנתונים להיות שלמים וזמינים.

כדי למזער סיכוני אבטחת מידע, בתום לב או בזדון, חייב הארגון להגדיר את המידע לו זקוק כל עובד ולאכוף מדיניות ברורה ומוגדרת של מערכת כללים וחוקים המאפשרת לו גישה רק למידע הנדרש לצורך עבודתו השוטפת ומונעת ממנו גישה למערכות או נתונים (קבצים, מערכות הפעלה, שו"ב, ייצור, גישה לאינטרנט, דואר פנים ארגוני, מערכות ניהול וכו') שאינם בתחום סמכותו או אחריותו.

 

ponemonמסקר של מכון המחקר  ponemon.org המסכם את שנת 2014 בהיבטי אבטחת מידע עולה כי:

"מקורם של 88% מאירועי אבטחת המידע, בפעולות של עובדים בתוך הארגון, בתום לב או בזדון…"

 

הפתרון

מערכות ל'גישה בטוחה' המבטיחות לארגונים מזעור סיכוני אבטחת מידע ועמידה בתקנים בין-לאומיים הדורשים הגנה ייעודית על מידע המסווג כרגיש, סודי או אישי מפני גישה בלתי מורשית, תוך ארגונית.

ה-Firewalls  נדרשים לעמוד בנפחי תעבורה גדולים במיוחד של עשרות GB ומיושמים על-כן באמצעות חומרה ייעודית בעלת ביצועים הזהים למתגים ונתבים והמסוגלת לטפל במהירות במידע רב.

תכונות עיקריות

  • ניהול הרשאות
  • חסימת גישה של משתמשים, אפליקציות ושרתים פנימיים, ע"פי מדיניות
  • התראות על ניסיונות גישה אסורים
  • מידור מידע (סגמנטציה) בין יחידות בארגון (כספים, פיתוח, מכירות וכו') ברמת התקשורת (מתגים)
  • אכיפת מדיניות אבטחת מידע תוך ארגוניות

Best of breed לבחור את המוצר הטוב ביותר:

לאחר שבחנה את הטכנולוגיות הקיימות בשוק ואת יצרניות התוכנה המובילות בעולם, 'ספיידר פתרונות' בחרה כשותפותיה העסקיות למוצרי LAN Firewalls את חברת Check Point.

checkpoint

תפיסת השירות של 'ספיידר פתרונות':

לכל ארגון תהליכים עסקיים המאפיינים רק אותו וסביבה עסקית וניהולית ממנה צפים ועולים צרכי אבטחת המידע והתשתית הייחודיים רק לו. התאמה מדויקת של פתרון אבטחת מידע לארגון מחייבת סקירה מקדימה של סביבת ה- IT, הבנת התהליכים העסקיים הכרוכים בפתרון המוצע, הגדרת הסכנות והאיומים על מערך המחשוב ומיפוי המידע הרגיש של הלקוח, עליו חייבים להגן ובמהירות.

על כן, טרם הגשת הצעת מחיר, או הטמעת פתרון אבטחת מידע, מהנדס מטעם 'ספיידר פתרונות' יבצע סקר אתר (Site survey) על מנת להציע לארגון את פתרון אבטחת המידע האופטימלי עבורו

מוקד שירות

לרשות לקוחות החברה עומד מוקד טלפוני מקצועי המאויש על ידי מהנדסי תמיכה המומחים בפתרונות אבטחת מידע ותקשורת. השירות פעיל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ובאמצעותו ניתן לקבל מענה מהיר, מקצועי ומיומן כולל הגעה לאתר הלקוח, בהתאם להסכם השירות.