אבטחת ניידים

Mobile Security

סביבת עבודה בטוחה, גם במכשירים ניידים

האתגר

אנחנו תמיד מחוברים. מכל סמארטפון, מחשב לוח (טאבלט) או מחשב נייד, באמצעות רשת Wi Fi או סלולאר. מתעדכנים בשלום חברים ובני משפחה ברשתות החברתיות, עונים לאי-מיילים מהעבודה, עושים שימוש באפליקציה השייכת לעסק או מבררים מה מזג האוויר הצפוי בסוף שבוע. המכשירים הניידים שכולנו נושאים, עונים על כל צרכי התקשורת והמידע שלנו, הפרטיים והעסקיים כאחד אבל חושפים את הגישה למידע הארגוני לסיכון משמעותי. אובדן או גניבת מכשיר נייד הופכים כהרף עין לבעיית אבטחת מידע קשה עקב פוטנציאל השימוש לרעה במכשיר כאמצעי גישה לרשת הארגונית או גניבת המידע האגור בו.

גרטנר:

 "במהלך שנת 2015 יותר מ-75% מאפליקציות המובייל ייכשלו במבחני אבטחת מידע הבסיסיים ביותר… מעל ל- 90% מהעסקים עושים שימוש באפליקציות שיוצרו ע"י צד ג' אשר במהלך פיתוחן כמעט ולא הושקעה תשומת לב להיבטי אבטחת מידע…בשנת 2017 תיטה הכף ורוב תקיפות הסייבר ואירועי הפריצה לרשתות נתונים יתבצעו על או באמצעות מכשירים ניידים…"

הפתרון

אפליקציה פשוטה לשימוש המותקנת על המכשיר הנייד (כל סמארטפון, טאבלט או לפטופ), 'מנקזת' דרכה,  באופן מאובטח ומנוהל,  את הגישה למידע העסקי והארגוני ומפרידה אותו מן הפרטי, האישי השייך למשתמש וכן מצפינה את המידע העסקי השמור במכשיר.

עובד העושה שימוש באפליקציית אבטחת מכשירים ניידים מקבל באמצעותה גישה מאובטחת ומהירה לדואר האלקטרוני הארגוני, לספריות מידע ברשת, לתוכנות עסקיות ייעודיות או לנכסי מידע אחרים של החברה

תכונות עיקריות

  • הפרדת המידע הפרטי מהעסקי/ארגוני
  • גישה נוחה, מהירה ובטוחה מכל מכשיר נייד (סמארטפון, טאבלט או לפטופ) לרשת הארגונית
  • זיהוי ניסיונות פריצה למכשיר ולמידע המוצפן
  • אפשרות מניעת גישה והשמדת מידע מרחוק, למכשיר שאבד או נגנב.
  • הצפנת המידע העסקי השמור במכשיר הנייד
  • בקרת שימוש

Best of breed לבחור את המוצר הטוב ביותר:

לאחר שבחנה את הטכנולוגיות הקיימות בשוק ואת יצרניות התוכנה המובילות בעולם, 'ספיידר פתרונות' בחרה כשותפותה העסקית למיגון מכשירים ניידים (סמארטפון, טאבלט או לפטופ) את פתרון ה  -Capsule מבית Check Point.

checkpoint

תפיסת השירות של 'ספיידר פתרונות':

לכל ארגון תהליכים עסקיים המאפיינים רק אותו וסביבה עסקית וניהולית ממנה צפים ועולים צרכי אבטחת המידע והתשתית הייחודיים רק לו. התאמה מדויקת של פתרון אבטחת מידע לארגון מחייבת סקירה מקדימה של סביבת ה- IT, הבנת התהליכים העסקיים הכרוכים בפתרון המוצע, הגדרת הסכנות והאיומים על מערך המחשוב ומיפוי המידע הרגיש של הלקוח, עליו חייבים להגן ובמהירות.

על כן, טרם הגשת הצעת מחיר, או הטמעת פתרון אבטחת מידע, מהנדס מטעם 'ספיידר פתרונות' יבצע סקר אתר (Site survey) על מנת להציע לארגון את פתרון אבטחת המידע האופטימלי עבורו.

מוקד שירות

לרשות לקוחות החברה עומד מוקד טלפוני מקצועי המאויש על ידי מהנדסי תמיכה המומחים בפתרונות אבטחת מידע ותקשורת. השירות פעיל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ובאמצעותו ניתן לקבל מענה מהיר, מקצועי ומיומן כולל הגעה לאתר הלקוח, בהתאם להסכם השירות.