אבטחת נקודות קצה

Endpoint Security

שימוש זדוני? טעות אנוש? הגנה על מחשבי החברה:  נקודת התורפה האבטחתית

האתגר

"החוליה החלשה" בשרשרת אבטחת המידע בארגון, נמצאת במחשבים נייחים וניידים עליהם אגור מידע עסקי רב וקריטי ומהם ניתן לגשת בקלות אל כל בסיסי הנתונים של החברה.

מחשב נייד שנשכח בשדה תעופה, שימוש זדוני הנעשה במחשב נייח שאינו מוגן כהלכה, עובד המוריד בתום לב אפליקציה נגועה בווירוס, או שימוש לא הולם באפליקציות P2P, מהווים בבת אחת פרצת אבטחה מדאיגה שפוטנציאל הסיכון שלה אדיר ממדים.

כאשר כל מחשב נייח או נייד משמש כמסוף באמצעותו ניתן להתחבר לכל בסיסי הנתונים של החברה, לגלוש דרך שדרת האינטרנט שלה, להגיע אל שרת הדואר האלקטרוני ולהשיג מידע פנים-ארגוני סודי ורגיש, החשיפה והסיכון שארגונים לוקחים על עצמם גדולים ומדאיגים.

 

מן העיתונות:

"…פרטי 74,000 לקוחות ועובדי חברת קוקה קולה העולמית נחשפו בעקבות גניבת מחשבים ניידים מהחברה, הכוללים כתובות מגורים, פרטי רישיונות נהיגה ומס' ביטוח סוציאלי…"

 

הפתרון

'ספיידר פתרונות'  בחרה כמענה לבעיית ה- Endpoint security  מוצרים של חברות אבטחת מידע המובילות בשוק העולמי אשר תומכים בהצפנת המידע הרגיש האגור במחשבים ניידים, נייחים ואמצעים נתיקים (Disk On Key) וכן שילוב של פתרונות הכוללים אנטי וירוס, Firewall אישי, שליטה על תוכנות בהן מחשבי הארגון עושים שימוש וסינון תכנים אינטרנטי.

תכונות עיקריות

  • שימוש בטוח, יעיל ונוח במחשבים ניידים ונייחים של הארגון
  • נטרול הסיכון הכרוך בהוצאת מידע סודי ורגיש מתוך הארגון וחשיפתו לגורמים עוינים
  • תמיכה בשימוש ההולך וגדל ב- (BYOD – (Bring your own device
  • מנגנון הצפנת מידע מתוחכם
  • פתרון ידידותי, גמיש ומודולרי

Best of breed לבחור את המוצר הטוב ביותר:

לאחר שבחנה את הטכנולוגיות הקיימות בשוק ואת יצרניות התוכנה המובילות בעולם, 'ספיידר פתרונות' בחרה כשותפותיה העסקיות למוצרי Endpoint security את החברות Symantec, CheckPoint, Trend Micro

trend checkpoint symantec

תפיסת השירות של 'ספיידר פתרונות':

לכל ארגון תהליכים עסקיים המאפיינים רק אותו וסביבה עסקית וניהולית ממנה צפים ועולים צרכי אבטחת המידע והתשתית הייחודיים רק לו. התאמה מדויקת של פתרון אבטחת מידע לארגון מחייבת סקירה מקדימה של סביבת ה- IT, הבנת התהליכים העסקיים הכרוכים בפתרון המוצע, הגדרת הסכנות והאיומים על מערך המחשוב ומיפוי המידע הרגיש של הלקוח, עליו חייבים להגן ובמהירות.

על כן, טרם הגשת הצעת מחיר, או הטמעת פתרון אבטחת מידע, מהנדס מטעם 'ספיידר פתרונות' יבצע סקר אתר (Site survey) על מנת להציע לארגון את פתרון אבטחת המידע האופטימלי עבורו.

מוקד שירות

לרשות לקוחות החברה עומד מוקד טלפוני מקצועי המאויש על ידי מהנדסי תמיכה המומחים בפתרונות אבטחת מידע ותקשורת. השירות פעיל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ובאמצעותו ניתן לקבל מענה מהיר, מקצועי ומיומן כולל הגעה לאתר הלקוח, בהתאם להסכם השירות.