בקרת גישה לרשת

Network Access Control

בקרת גישה לרשת המחשוב הארגונית

האתגר

בסבך ובהמון המתחברים החיצוניים אל הרשת הארגונית, כיצד נזהה מי 'עמית' ומי 'טורף', כיצד מזוהה התחברות בלתי מבוקרת וניסיונות  כניסה זדוניים לרשת הארגונית?

במציאות העסקית העכשווית, אל ליבת מערך המחשוב של החברה ניגשים בבת אחת משתמשים רבים הנמצאים מחוץ לארגון (ספקים למערכת ה ERP, סוכנים למערכת ההזמנות, עובדים לשרת הדואר, מנהלים לבסיסי נתונים וליומני פגישות ועוד) וממגוון אדיר של מכשירים ואמצעי קצה (סמארטפונים, טאבלטים, מחשבים נישאים, בקרים מתוכנתים וכו').

חיוני לוודא את חוקיות הגישות אל בסיסי הנתונים והמידע של הארגון ולנטרל באופן מיידי כל ניסיון כניסה זר וזדוני לרשת ה- IT אשר יכולות לנצל פרצות אבטחה ולגרום נזקים אדירים, כלכליים ותדמיתיים לארגון.

כדי למנוע ממשתמש עוין להדביק בסוס טרויאני את מחשבי הארגון, להעתיק ולגנוב ממנו מידע או לגרום להרס בסיסי הנתונים שלו, יש צורך בזיהוי חד-חד ערכי של כל מכשיר קצה המתקשר עם הרשת הארגונית ורק אחרי אישורו, לאפשר לו גישה למידע הארגוני. במידה ומכשיר קצה לא עומד בסטנדרטים האבטחתיים אותם קבע מנהל אבטחת המידע בארגון, מנוטרל ונחסם המשתמש בזמן אמת.

"למרות שאנחנו לא יכולים לשלוט בכל מה שקורה לנו, ביכולתנו לשלוט במה שקורה בתוכנו…"

Benjamin Franklin 1706 – 1790

הפתרון

המענה של 'ספיידר פתרונות' לאתגר בקרת הגישה לרשת הארגונית Network Access Control נעשה באמצעות כלי תוכנה של היצרניות המובילות בעולם בעזרתם מתבצע זיהוי מכשירים המנסים להתחבר לרשת הארגונית, סיווגם כמורשים או זדוניים, חסימתם, אם נדרש והצפת התראות למנהלי אבטחת המידע בארגון.

תכונות עיקריות:

  • חסימת ניסיונות כניסה חשודים לרשת הארגונית
  • אפשרות זיהוי ומעקב על בסיס מיקום Geo-location
  • התקנה והטמעה פשוטים
  • מתאים לפתרונות BYOD ( Bring Your Own Device)
  • תמיכה בכל סוגי הרשתות: wireless, VPN וקוויות

Best of breed לבחור את המוצר הטוב ביותר:

 לאחר שבחנו את הטכנולוגיות הקיימות בשוק ואת יצרניות התוכנה המובילות בעולם לטיפול בבקרת הגישה  Network Access Control 'ספיידר פתרונות' בחרה כשותפותיה העסקיות את  את החברות ForeScout ו Portnox

forescoutlogoportnox

תפיסת השירות של 'ספיידר פתרונות':

אנו רואים בשירות הניתן ללקוחותינו תהליך ארוך ומתמשך המתחיל כבר משלב מתן הצעת המחירלכל ארגון תהליכים עסקיים המאפיינים רק אותו וסביבה עסקית וניהולית ממנה צפים ועולים צרכי אבטחת המידע והתשתית הייחודיים רק לו. התאמה מדויקת של פתרון אבטחת מידע לארגון מחייבת סקירה מקדימה של סביבת ה- IT, הבנת התהליכים העסקיים הכרוכים בפתרון המוצע, הגדרת הסכנות והאיומים על מערך המחשוב ומיפוי המידע הרגיש של הלקוח, עליו חייבים להגן ובמהירות. על כן, טרם הגשת הצעת מחיר, או הטמעת פתרון אבטחת מידע, מהנדס מטעם 'ספיידר פתרונות' יבצע סקר אתר (Site survey) על מנת להציע לארגון את פתרון אבטחת המידע האופטימלי עבורו וילווה למשך חיי הפרוייקט את הלקוח בכל אספקט שירותי נדרש

מוקד שירות

לרשות לקוחות החברה עומד מוקד טלפוני מקצועי המאויש על ידי מהנדסי תמיכה המומחים בפתרונות אבטחת מידע ותקשורת. השירות פעיל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ובאמצעותו ניתן לקבל מענה מהיר, מקצועי ומיומן כולל הגעה לאתר הלקוח, בהתאם להסכם השירות.